Vývojové centrum

Protože je naší snahou dodávat zákazníkům produkty nejvyšší kvality, přestaly nám postupem času vyhovovat technologie dostupné na trhu. Proto jsme se sami pustili do zdokonalování výrobních strojů a procesů.

To nás přivedlo až k vlastnímu vývoji strojů tak, aby splňovaly nejvyšší požadavky, které jsou dnes v každé moderní firmě nutností (vzdálené řízení stroje, načítání informací z firemního systému, kamerové měření, automatické nastavování stroje apod.)Naši vývojáři pracují na vývoji strojů a systémů, které následně vidí používat své kolegy v provozu a sledují jejich každodenní nedostatky a přínosy. Díky tomu jsou schopni na požadavky z výroby reagovat a postupně vše doladit k dokonalosti.

Každý další výtvor z naší produkce potom v sobě pochopitelně nese poznatky předchozích modelů, tak aby vše bylo uživatelsky i technologicky propracovanější.Rozšíření výroby v nově dokončené přístavbě výrobní haly nám také umožní vybudování centra pro vlastní vývojové aktivity v oblasti konstrukce strojů, které by v budoucnu mělo přispět k zajištění vyššího podílu robotizace v naší firmě.

Cílem vývoje našich vlastních strojů je co nejvíce ulehčit práci našim kolegům a přinést ty nejdokonalejší nástroje, jaké budou na světovém trhu v nabídce.Odměnou za naše snahy v oblasti inovací a vývoje je nejen jejich spolehlivý ostrý provoz vedoucí k optimalizaci výroby, ale jsou to i úspěchy našich projektů v odborných soutěžích!

TOMÁŠ DUDR
1. místo v soutěži Rok nových technologií 2022
2. místo v soutěži Inovační firma Zlínského kraje 2021